3-letni chłopiec postrzelił swojego brata bliźniaka

3-letni chłopiec przypadkowo postrzelił swojego brata bliźniaka z broni, która została pozostawiona w domu bez opieki. Teraz policja w Virginii poszukuje opiekunów dzieci – donosi „The Huffington Post”.

Do zdarzenia doszło w apartamencie ich matki w Hopewell. Chłopiec trafił swojego brata z pistoletu o kalibrze 25 mm. Udało mu się przeżyć i jak donosi gazeta – jego stan jest stabilny. Jednak matka chłopca oraz jej partner postanowili uciec.

Według „The Huffington Post”, 28-letnia Reashonda Sharelle Jones nie zaczekała na ratowników i „podrzuciła” swojego syna do miejscowego szpitala. Z kolei mężczyzna zawiózł jego brata do innego mieszkania swojej partnerki.

Wciąż jednak pozostaje wiele zagadek dotyczących tego zdarzenia. Policja nie odzyskała jeszcze broni, z której doszło do strzałów. Żaden z sąsiadów nie potwierdził też, że słyszał jakiekolwiek strzały – podaje gazeta.

Wciąż trwają poszukiwania opiekunów dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>